Kutu Ambalaj Sektöründe Güvenin Adı
 

SÜMER BASIM AMBALAJ SAN.TİC.LTD.ŞTİ olarak, uzun yıllardır ambalaj sektöründe çeşitli markalara yenilikçi ve kaliteli ambalaj çözümleri sunuyoruz. Markanızın benzersiz kimliğini yansıtan özel tasarım kutular ve ambalaj malzemeleri konusunda uzmanız. Müşterilerinize ürünlerinizi sunarken görsel çekiciliği ve kaliteyi en üst düzeye çıkarmak için iş birliği yapmaktan büyük mutluluk duyarız. Size özel olarak tasarlanmış ve markanızın ruhunu yansıtan ambalajlar ile müşterilerinizi etkileyebilir ve sadık bir müşteri kitlesi oluşturabilirsiniz.

SÜMER BASIM AMBALAJ olarak sunabileceğimiz bazı hizmetler ve avantajlar şunlardır:

·         Özel tasarım kutular ve ambalajlar: Ürünleriniz için markanıza özgü ve dikkat çekici ambalajlar tasarlıyoruz.

·         Çeşitli malzeme ve bitiş seçenekleri: Farklı malzemeler ve bitişler arasından seçim yaparak ambalajlarınızı markanızın tarzına uygun şekilde özelleştirebilirsiniz.

·         Hızlı teslimat ve rekabetçi fiyatlar: Zamanında teslimat ve rekabetçi fiyatlar ile en iyi değeri sunuyoruz.

·         Sürdürülebilir ambalaj seçenekleri: Çevre dostu malzemeler kullanarak sürdürülebilir ambalaj çözümleri sunuyoruz.

 

İstediğiniz ölçülerdeki karton kutu, gıda kutusu, ürün kutusu, lüks kutu, sıvamalı kutu en kısa sürede üretilip, sevke hazır hale getirilir. Karton kutu imalatı konusundaki uzmanlığımız ile %100 doğal ve geri dönüşümlü kutu imalatı yapılır. Ayrıca karton kutularınızda isteğinize göre varak yaldız, kısmi lak ve kabartma lak çalışmaları da uygulanabilmektedir.

Müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak matbaa ürünleri imalat ve satışında sürekliliği sağlayarak güçlü referanslara sahip olmaktayız.